Firma Edan zajmuje się kompleksowym praniem i czyszczeniem powierzchni różnego rodzaju


Świadczymy usługi na najwyższym poziomie przy zastosowaniu wyłącznie oryginalnych produktów marki Karcher Proponowana przez nas usługa pozwala doczyścić nawet bardzo brudne powierzchnie ,jednocześnie przyczynia się do usunięcia szkodliwych alergenów-roztoczy powodujących alergię.
Najczęstszymi alergenami znajdującymi się w naszych domach są roztocze kurzu domowego, sierść zwierząt i pleśnie. Objawy uczulenia wywołanego tymi alergenami utrzymują się przez cały rok, nasilają się jesienią i zimą lub w okresach dłuższego pozostawania w domu.

Skuteczną metodą eliminacji roztoczy jest pranie ekstrakcyjne, polegająca na spryskiwaniu i jednoczesnym odsysaniu roztworu wody i środka czyszczącego rozpylonego na czyszczoną powierzchnię. Brud jest rozpuszczany i usuwany, a pozostała niewielka wilgoć resztkowa pozwala na szybkie wyschnięcie powierzchni czyszczonej. Tkanina pozostanie wilgotna jedynie na powierzchni (w przypadku dywanów i wykładzin, ich spód pozostanie suchy). Czas schnięcia jest uzależniony od temperatury i wentylacji, zwykle wynosi około 2-3h. Dokładne odkurzenie i wypranie materacy, tapicerki, dywanu , skutecznie eliminuje alergeny pochodzące od roztoczy, psów i kotów.

Środek do który stosujemy do prania to Karcher RM 760. Jest bezpieczny i zgodny z wymogami UE

Oferta skierowana jest zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firm. Obszarem naszej działalności jest Warszawa oraz jej najbliższe okolice.
  • Na terenie Warszawy dojazd GRATIS!
  • Godziny pracy dostosowujemy do wymagań Klientów
  • Współpraca z nami jest gwarancją satysfakcji i jakości.
  • Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty i bonusy.